Sie haben keine Produkte in Ihrem Einkaufskorb
Uitvoering: duurzame geëmailleerde gietijzeren braadpan met een inhoud van 8 liter, perfect om in te koken en direct uit te serveren. Dankzij de gelijkmatige 360° warmteverdeling en efficiënte stoomcirculatie blijven gerechten vol smaak en sappigheid. Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie, en ovenbestendig uitgevoerd. De stevige grepen zorgen voor een comfortabele handling en de emaillecoating maakt inbranden overbodig. PFAS- en PFOA-vrij geproduceerd.
| Packungseinheit | 1 |
| Bestellnummer | 44.3090 |
| LÄnge | 32 cm |
| Breite | 32 cm |
| HÖhe | 14,50 cm |
| Durchmesser | 32 cm |
| Inhalt | 8 ltr |
| Material | Gusseisen |
| Farbe | Rot |
| Wärmequellen | Geeignet für alle Wärmequellen |